Rzymskokatolicka
Parafia św. Michała
w Binarowej

Ogłoszenia Parafialne

Niedziela XXV Zwykła - 20.09.2020 r.
19/09/2020

Ogłoszenia Parafialne - Niedziela XXV Zwykła - 20.09.2020 r.

 

 

 1. Dzisiaj jeszcze Msza św. o godz. 9.00 i 11.00. Dzisiaj rozpoczynamy Nowennę do św. Michała Archanioła. Będzie to nasze modlitewne przygotowanie do dorocznej Uroczystości Odpustowej ku czci naszego Patrona.
 2. W związku z dniami modlitwy za środki społecznego przekazu można dzisiaj złożyć dobrowolne ofiary do puszek na potrzeby naszego diecezjalnego Katolickiego Radio „VIA”.
 3. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę.
 4. W środę Nowenna do Matki Bożej Binarowskiej i Msza św. o godz. 18.00. W pozostałe dni tygodnia Msza św. rano o godz. 7.00.
 5. W liturgii tego tygodnia: jutro przypada święto Świętego Mateusza Apostoła i Ewangelisty a w środę dzień św. o. Pio.
 6. W niedzielę za tydzień Msze św. o godz. 7.30, 9.00 i 11.00. Przed Prymarią będą Godzinki do św. Michała Archanioła.
 7. W środę o godz. 17.00 spotkanie kandydatów na ministrantów, w piątek o godz. 18.00 spotkanie KSM-u a sobotę o godz. 9.00 spotkanie dla Scholi. Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w spotkaniach grup duszpasterskich.
 8. „Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła i terenu wokół świątyni oraz za kwiaty na ołtarze. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu prosimy Parafian z numerów: 139, 223, 156, 157 i 161.
 9. Tygodnik „Niedziela” pisze dziś o tym, jakie związki łączą Rudawkę Rymanowską ze św. Janem Pawłem II a „Gość Niedzielny” zamieszcza artykuł o chłopakach, którzy jednak płaczą. Zachęcamy do czytania czasopism religijnych.
 10. W najbliższą niedzielę będzie prowadzona zbiórka podpisów w ramach obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej „StopLGBT”, którego celem jest zakazanie tzw. „parad równości”, w czasie których dochodzi do licznych profanacji, otwartej walki z religią katolicką i propaguje się demoralizację. Do ważnego poparcia tej inicjatywy konieczne jest podanie numeru PESEL.
 11. Lekarz weterynarii ogłasza coroczne szczepienie psów, które odbędzie się w najbliższy piątek i sobotę. Plan szczepień jest na tablicach ogłoszeniowych.
 12. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wszelkiego błogosławieństwa i pogody ducha. Wszystkim Wam życzymy opieki Świętego Michała Archanioła, dobrego zdrowia i udanego tygodnia.
 13. Bóg jest dobry i miłosierny dla wszystkich i pragnie swoimi darami każdego z nas obdarzyć. Trwajmy wiec przy Nim, prośmy o Jego dary. A nasze życie niech będzie świadectwem o Nim. Niech Boże błogosławieństwo nas prowadzi.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka parafia św. Michała Archanioła, siedziba: Biecz, Binarowa 409.