Turniej Piłkarski LSO

Turniej Piłki Halowej

W sobotę 8 października br. w hali sportowej w Gimnazjum w Lipinkach został rozegrany Turniej Piłki Halowej dla Liturgicznej Służby Ołtarza. W turnieju wzięło udział 44 zawodników. Ministranci, uczniowie Gimnazjum, przybyli z 6 parafii naszej diecezji: Binarowa (2 drużyny), Cieklin, Jasło - Sobniów, Libusza, Lipinki, Wójtowa (2 drużyny).

 

Przed rozgrywkami wszyscy udali się do Sanktuarium Matki Bożej Lipińskiej, gdzie wraz ze swoimi duszpasterzami modlili się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, bo to właśnie z grona najbliżej stojących przy ołtarzu Pan Jezus wzywa do pracy w swej winnicy.

 

Rozgrywkom towarzyszyły duże emocje i wysoki poziom gry. Turniej zakończył się następującymi wynikami: miejsce I zajęła pierwsza drużyna z Wójtowej, II Lipinki, III Jasło - Sobniów, IV Binarowa (2), V Binarowa (1), VI Wójtowa (2), VII Cieklin, VIII Libusza. Dla wszystkich drużyn był poczęstunek, puchary i pamiątkowe dyplomy. Teraz przygotowujemy się i zapraszamy na Turniej Piłki Halowej dla ministrantów ze Szkoły Podstawowej, który odbędzie się 12 listopada br.

Ks. Łukasz Leśniak

Wikariusz z Lipinek

 

Zapamiętaj mnie (90 dni)