2016

Życzenia na Nowy Rok 2017

 

 

U progu nowego roku kalendarzowego 2017 jeszcze bardziej otwórzmy się na Bożą miłość, aby mogła napełnić nasze domy, nasze rodziny i stać się w nas źródłem życia Bożego, z którego będą czerpać inni. W ten sposób stwarzamy szansę spełnienia się naszych najlepszych życzeń, aby budując dom naszej rodziny, naszej wspólnoty parafialnej i naszej Ojczyzny, promieniować Bożym szczęściem, niezależnie od tego, co posiadamy i jaką drogą Pan Bóg nas prowadzi. Niech ten kolejny, rozpoczynający się rok Pański dla nas wszystkich, dla naszych rodzin, dla naszej wspólnoty parafialnej i dla naszej Ojczyzny będzie czasem prawdziwie błogosławionym. Wszystkim Parafianom i Gościom składamy najlepsze noworoczne życzenia: zdrowia, spełnienia dobrych planów i zamierzeń oraz obfitości Bożych łask. Niech dobry Bóg opromienia każdy dzień rozpoczętego roku swoją łaską i błogosławieństwem. Życzymy siły i nadziei w pokonywaniu codziennych trudności a Maryja Boża Rodzicielka niech wyprasza wszystkim Wam szczególne błogosławieństwo.

 

  

 


Zmarła Maria Wójcik

Zmarła śp. Maria Wójcik, zamieszkała na Maślakowicach. Jej pogrzeb będzie w sobotę – 31 grudnia 2016 r. Msza św. pogrzebowa o godz. 11.00, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłej do kościoła. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.


Życzenia na Boże Narodzenie 2016

 

 

„Dziś narodził się nam Zbawiciel”.

Przyszedł po to, aby przywrócić naszą więź z Panem Bogiem. Ta dobra nowina przynosi radość ludziom wszystkich czasów. Dodaje otuchy i wlewa nadzieję.

Pełni wiary i radości świętujmy więc ten szczególny czas Bożego nawiedzenia.

Niech te Święta będą pełne Bożego błogosławieństwa i miłości, którą przynosi ze sobą Boży Syn pod nasze dachy, w nasze rodziny i serce każdego z nas.

Niech ta Boża radość i miłość przedłuża się na kolejne dni naszego świętowania i na całą naszą, nieraz trudną, codzienność.

 

Parafianom, naszym Rodakom i Przyjaciołom z Internetu życzą:

 Duszpasterze z Binarowej


Zmarł Roman Michalec

Zmarł śp. Roman Michalec, zamieszkały na Kamieńcu. Jego pogrzeb będzie we wtorek – 27 grudnia 2016 r. Msza św. pogrzebowa o godz. 13.00, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłego do kościoła. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.


Zmarł Jan Kędzior

Zmarł śp. Jan Kędzior, zamieszkały na Maślakowicach. Jego pogrzeb będzie w poniedziałek – 26 grudnia 2016 r. Msza św. pogrzebowa o godz. 13.00, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłego do kościoła. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.


Jesteśmy na stronie internetowej Małego Gościa!

Miło poinformować, że na stronie internetowej 'Małego Gościa' została umieszczona krótka informacja o tegorocznych Roratach, które odprawiamy w naszej Parafii.

 

Tutaj można o tym przeczytać!


Zmarł Jan Rutana

Zmarł śp. Jan Rutana. Urodził się i wychował w Binarowej, przez ostatnie 40 lat mieszkał w parafii Moszczenica ale jego wolą było spocząć na naszym cmentarzu. Jego pogrzeb będzie w niedzielę – 18 grudnia 2016 r. Msza św. pogrzebowa o godz. 13.00, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłego do kościoła. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.


Zmarła Janina Woźniak

Zmarła śp. Janina Woźniak, z domu Rutana, zamieszkała w Nagórzu Południe. Jej pogrzeb będzie w piątek – 9 grudnia 2016 r. Msza św. pogrzebowa o godz. 13.00, pół godziny wcześniej wyprowadzenie ciała Zmarłej z domu żałoby. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.


Zmarł Ryszard Żak

Zmarł śp. Ryszard Żak, zamieszkały w Nadolu Południe. Jego pogrzeb będzie w sobotę – 12 listopada 2016 r. Msza św. pogrzebowa o godz. 13.00, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłego do kościoła. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.


Wirtualne zwiedzanie Kaplicy Aniołów Stróżów

Wszystkich naszych Przyjaciół z Internetu zapraszamy na wirtualną wycieczkę po Kaplicy Aniołów Stróżów. Do tej pory ze względu na prace konserwatorskie nie było to możliwe, ale w ostatnim czasie została wykonana nowa panorama do tej części naszego kościoła i tym samym możemy już zaprosić do zwiedzania Kaplicy Aniołów Stróżów.

 

Panorama Kaplicy Aniołów Stróżów znajduje się w zakładce „Galeria” i menu „Panorama”. Po kliknięciu na obraz Panoramy wybieramy 7 wycieczkę licząc od góry – z opisem „Kaplica”.

 

Miło też poinformować, że na mamy nową wersję Panoramy Google – z możliwością zwiedzania otoczenia oraz całego wnętrza naszego pięknego kościoła.

 

Panorama Google znajduje się w zakładce „Galeria” i menu „Panorama Google”.

 

Serdecznie zapraszamy!


Zapamiętaj mnie (90 dni)